Миколаїв, вул. 8 Березня,51
1569, 470941, 470942
+38 (093) 1700112 
 +38 (099) 4894566
+38 (098) 0682461

Оплата картами VISA або MasterCard

Ви можете виконувати оплату послуг Тріон картами VISA або MasterCard за допомогою платіжного шлюзу компанії «Украинский процессинговый центр»

Компанія «Украинский процессинговый центр» є сертифікованим провайдером провідних міжнародних платіжних систем: в системі VISA - за програмою Verified by VISA і в системі MasterCard - за програмою MasterCard SecureCode.

verified mastercard

vbv

Перед виконанням оплати переконайтеся:

1. На Вашій карті обов'язково повинні бути вказані:

    Номер картки
    термін дії картки (місяць і рік закінчення дії картки)
    код CVV2 (карта VISA) або CVC2 (карта MasterCard). CVV2 (або CVC2) - це спеціальний трьох- або чотиризначний код, який знаходиться на зворотному боці кредитної картки і слід за номером кредитної картки.

2. Для Вашої картки відкрита можливість платежів в Інтернет. Це можна зробити, звернувшись в банк, в якому Ви отримали карту.

 

Для оплати карткою VISA або MasterCard треба виконати наступні дії:

    Зайдіть на сторінку статистики 
    У вікні "Статистика: Стан рахунку" натисніть кнопку "Оплата картами VISA / MasterCard"
    У вікні "Статистика: Оплата картами VISA / MasterCard: Введення суми оплати" введіть суму оплати і натиснути кнопку "Далі". Мінімальна сума оплати - 30грн.
    У вікні "Статистика: Оплата картами VISA / MasterCard: Підтвердження оплати" натисніть кнопку "Підтвердити".
    Після цього Ви перейдете на сторінку платіжного шлюзу, де Вам необхідно буде заповнити реквізити Вашої платіжної картки (номер картки і термін дії) і натиснути кнопку "Продовжити".

 

pic1

6. Далі Вам буде запропоновано ввести код CVV2 або CVC2

pic2 1

Якщо карта підключена до послуги "Verified By Visa" або "MasterCardSecureCode", то замість введення CVV2 / CVC2 коду Ви перейдете на сторінку верифікації картки, де треба буде ввести секретний код (Verified By Visa або MasterCard SecureCode). Секретний код Ви отримаєте способом, застосовуваним кожним банком по-різному (наприклад, Приватбанк вишле код Verified By Visa по SMS на Ваш мобільний телефон)

Зразковий вид сторінки Приватбанку верифікації картки зображений нижче

 

 

pic2 2

7. Якщо Ви правильно ввели дані карти і з боку Вашого банку не було перешкод для оплати, оплата буде виконана і Ви перейдете на сторінку статистики "Статистика :: Оплата прийнята" з повідомленням про успішну оплату.

8. У разі невдалої оплати Ви перейдете на сторінку статистики "Статистика :: Оплата отоклонена" із зазначенням причини неуспішної оплати. Однією з причин неуспішної оплати може бути неправильне введення даних картки. В цьому випадку платіжний шлюз буде повідомляти про це

 

 

pic3

 

Платіжний шлюз дає три спроби введення даних картки. Після трьох спроб неправильного введення даних картки Ви перейдете на сторінку статистики "Статистика :: Оплата не прийнята". Також причиною неуспішної оплати може бути відмова Вашого банку у виконанні оплати за будь-якої причини, наприклад, на картці недостатньо коштів.

Якщо Ви не бажаєте здійснювати оплату, то натисніть на посилання "Повернутися до магазину"

 

м. Миколаїв, вул. 8 березня, 51

тел. 462918, 462919

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2023 MКТБ All rights reserved

Тема сайту - Світла | Темна green brown