Миколаїв, вул. 8 Березня,51
1569 (багатоканальний),
470941, 470942, 470943
+38 (093) 1700112 
 (099) 4894566, (098) 0682461

Оплата картами VISA або MasterCard

Ви можете виконувати оплату послуг Тріон картами VISA або MasterCard за допомогою платіжного шлюзу компанії «Украинский процессинговый центр»

Компанія «Украинский процессинговый центр» є сертифікованим провайдером провідних міжнародних платіжних систем: в системі VISA - за програмою Verified by VISA і в системі MasterCard - за програмою MasterCard SecureCode.

verified mastercard

vbv

Перед виконанням оплати переконайтеся:

1. На Вашій карті обов'язково повинні бути вказані:

    Номер картки
    термін дії картки (місяць і рік закінчення дії картки)
    код CVV2 (карта VISA) або CVC2 (карта MasterCard). CVV2 (або CVC2) - це спеціальний трьох- або чотиризначний код, який знаходиться на зворотному боці кредитної картки і слід за номером кредитної картки.

2. Для Вашої картки відкрита можливість платежів в Інтернет. Це можна зробити, звернувшись в банк, в якому Ви отримали карту.

 

Для оплати карткою VISA або MasterCard треба виконати наступні дії:

    Зайдіть на сторінку статистики https: //stat.trion (наберіть цю адресу в адресному рядку браузера або перейдіть в особистий кабінет з сайту НКТВ)
    У вікні "Статистика: Стан рахунку" натисніть кнопку "Оплата картами VISA / MasterCard"
    У вікні "Статистика: Оплата картами VISA / MasterCard: Введення суми оплати" введіть суму оплати і натиснути кнопку "Далі". Мінімальна сума оплати - 30грн.
    У вікні "Статистика: Оплата картами VISA / MasterCard: Підтвердження оплати" натисніть кнопку "Підтвердити".
    Після цього Ви перейдете на сторінку платіжного шлюзу, де Вам необхідно буде заповнити реквізити Вашої платіжної картки (номер картки і термін дії) і натиснути кнопку "Продовжити".

 

pic1

6. Далі Вам буде запропоновано ввести код CVV2 або CVC2

pic2 1

Якщо карта підключена до послуги "Verified By Visa" або "MasterCardSecureCode", то замість введення CVV2 / CVC2 коду Ви перейдете на сторінку верифікації картки, де треба буде ввести секретний код (Verified By Visa або MasterCard SecureCode). Секретний код Ви отримаєте способом, застосовуваним кожним банком по-різному (наприклад, Приватбанк вишле код Verified By Visa по SMS на Ваш мобільний телефон)

Зразковий вид сторінки Приватбанку верифікації картки зображений нижче

 

 

pic2 2

7. Якщо Ви правильно ввели дані карти і з боку Вашого банку не було перешкод для оплати, оплата буде виконана і Ви перейдете на сторінку статистики "Статистика :: Оплата прийнята" з повідомленням про успішну оплату.

8. У разі невдалої оплати Ви перейдете на сторінку статистики "Статистика :: Оплата отоклонена" із зазначенням причини неуспішної оплати. Однією з причин неуспішної оплати може бути неправильне введення даних картки. В цьому випадку платіжний шлюз буде повідомляти про це

 

 

pic3

 

Платіжний шлюз дає три спроби введення даних картки. Після трьох спроб неправильного введення даних картки Ви перейдете на сторінку статистики "Статистика :: Оплата не прийнята". Також причиною неуспішної оплати може бути відмова Вашого банку у виконанні оплати за будь-якої причини, наприклад, на картці недостатньо коштів.

Якщо Ви не бажаєте здійснювати оплату, то натисніть на посилання "Повернутися до магазину"

 

м. Миколаїв, вул. 8 березня, 51

тел. 462918, 462919

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2022 MКТБ All rights reserved

Тема сайту - Світла | Темна green brown