Миколаїв, вул. 8 Березня,51
1569, 470941, 470942
+38 (093) 1700112 
 +38 (099) 4894566
+38 (098) 0682461

Всі тарифи, зазначені в цієї статті, включають ПДВ і всі податки і збори, передбачені законодавством України.

Безлімітний тарифний план "ТБ + Інтернет Очаківський"

Тарифний план включає безкоштовний доступ в Інтернет

Кількість одночасних вихідних сесій обмежується до 400 *

Діє з 1 квітня 2019 року


Пропускна здатність порту, Мбіт/с**Абонентська плата за місяц, грн.Аналогове телебачення

50

170

понад 75 каналів

* Обмеження кількості сесій знімається при замовленні послуги «Реальний IP-адреса без обмежень».

 ** Для тарифного плану «ТВ + Інтернет Очаківський» вказана максимальна пропускна здатність орендованого порту.  Реальна швидкість обміну даними через мережу Інтернет може відрізнятися від максимальної пропускної здатності орендованого порту і залежить від завантаження каналів передачі даних, можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і пропускної здатності кінцевого обладнання абонента.

 *** Перегляд пакету цифрового телебачення можливий на будь-якому телевізорі, що має вбудований тюнер DVB-C, а також на телевізорах, які не мають вбудованого тюнера DVB-C, з допомогою окремого ресивера DVB-C.  Для перегляду кодованих каналів може знадобитися придбання декодирующего пристрою.  В абонентську плату входить підключення одного телевізора.  Підключення додаткових телевізорів проводиться згідно тарифів на преміальні пакети цифрового телебачення НКТВ.

 Ціна послуги ТБ складає 50 грн.  в місяць і включена в загальну ціну послуги «ТБ + Інтернет Очаківський».

 Тарифний план включає в себе підтримку одного поштової скриньки обсягом 30 Мегабайт.

 Послуги, що надаються в тарифному плані «ТВ + Інтернет Очаківський» повинні бути передплачені абонентом в повному обсязі до 10 числа поточного місяця.

 Списання коштів з рахунку абонента відбувається щомісяця, в розмірі абонентської плати за місяць, 1го (першого) числа поточного місяця.

 Наявність негативного залишку коштів на рахунку абонента, який користується тарифним планом «ТВ + Інтернет Очаківський», після 10 числа поточного місяця є підставою для фізичного відключення абонента від міської комп'ютерної мережі та припинення договірних відносин між оператором та абонентом.  Зворотне підключення сплачується на загальних підставах відповідно до тарифів на послуги міського комп'ютерної мережі.

 Підключення або перемикання на тариф «ТВ + Інтернет Очаківський» можливо тільки при відсутності заборгованості по оплаті за раніше надані послуги кабельного телебачення.

м. Миколаїв, вул. 8 березня, 51

тел. 462918, 462919

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2023 MКТБ All rights reserved

Тема сайту - Світла | Темна green brown