Миколаїв, вул. 8 Березня,51
1569, 470941, 470942
+38 (093) 1700112 
 +38 (099) 4894566
+38 (098) 0682461

Шановні абоненти комп'ютерної мережі ТРІОН.

     У цей важкий для всіх нас час компанія МКТБ докладає всіх зусиль підтримки мережі у робочому стані. Також ми хочемо, щоб Ви мали можливість щодня користуватися послугами доступу до Інтернету, отримувати важливу інформацію, навіть якщо забули поповнити вчасно рахунок.

     Тепер і для абонентів спільних пакетів ТБ+Інтернет реалізовано нову послугу "Довірчий платіж". Раніше таким абонентам необхідно було телефонувати до служби підтримки інтернету або офісу, щоб їм включили інтернет на кілька днів до поповнення. Тепер це можна зробити самостійно з особистого кабінету або через Viber та Telergam ботів.

     Адже часто буває, що не встигли до 1-го числа поповнити свій рахунок на наступний місяць. Наприклад Ви знаходитесь у відрядженні, а Ваші рідні залишилися вдома і не хочеться їх позбавляти інтернету. Або заплатили вчасно до 1-го числа за банківськими реквізитами, а платіж триває кілька днів або, наприклад, 1 число місяця прийшлось на суботу і банки проведуть платіж тільки у понеділок, а зарахують на Ваш рахунок лише у вівторок.

     Для того, щоб не втрачати доступ до інтернету в ці дні, для абонетнів спільних пакетів в особистому кабінеті з 1 по 10 число кожного місяця (якщо у вас негативний баланс на рахунку і немає інтернету) доступна послуга "Довірчий платіж", запросивши яку Ви зможете поповнити свій рахунок на суму заборгованості та включити інтернет.
      Компанія нарахує на Ваш особовий рахунок необхідну суму до 11 числа поточного місяця. До цього часу Вам необхідно буде поповнити свій рахунок на надану суму, якщо Ви й надалі хочете користуватися послугами з доступу до Інтернету.

     Послуга надається один раз на місяць на суму заборгованості та на наступний місяць не поширюється. Якщо у Вас і в наступному місяці виникає заборгованість, то послугу потрібно знову активувати, т.к. сума заборгованості щомісяця може бути різною.

Підсумки, для кого і коли доступна дана послуга:

1. Послуга доступна для абонентів сумісних пакетів ТВ+Інтернет. (Для абонентів послуг Інтернету з добовою оплатою за відсутності коштів на рахунку вже надається інтернет на обмеженій швидкості в будні з 9:00 до 18:00 для можливості поповнення).
2. На Вашому особовому рахунку утворилася заборгованість.
3. Послуга доступна з 1 по 10 число кожного місяця.

 

Сподіваємося, що ця послуга буде Вам корисною!

м. Миколаїв, вул. 8 березня, 51

тел. 462918, 462919

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2023 MКТБ All rights reserved

Тема сайту - Світла | Темна green brown