Миколаїв, вул. 8 Березня,51
1569, 470942
+38 (093) 1700112 
 +38 (099) 4894566
+38 (098) 0682461

    З листопада місяця на більшості найпопулярніших телеканалів українських медіагруп «Інтер», «1 + 1 Медіа», «Україна», StarLightMedia стали періодично з'являтися заставки, що попереджають про те, що з січня 2020 року планується кодування їх сигналів. Для подальшого перегляду цих каналів буде потрібно придбати спеціальне обладнання (декодер), а також необхідно буде щомісячно платити за їх перегляд. В цьому оголошенні рекомендується з цих питань усім телеглядачам звертатися до свого телекомунікаційного провайдера.

Після трансляції таких заставок, як на супутнику, так і в наземному ефірі Т2, на телефони наших служб поступає велика кількість дзвінків з питаннями із цього приводу. Причому, не лише від наших абонентів, але і від телеглядачів, які дивляться доки "умовно безкоштовний" наземний ефір Т2. "Умовно" тому, що для його перегляду треба мати телевізор, з можливістю прийому цифрового ТБ Т2, або приставку Т2 з відповідною кімнатною або зовнішньою антеною. Вартість приставки сумнівної якості, яка може у будь-який момент зламатися, - від 230 грн, антена - ще більше 150 грн Оскільки немає достовірної інформації по темі кодування каналів, з'явилася величезна кількість аферистів, які "упарюють" довірливим українцям різні "чудо-антенны", за символічні 300 грн обіцяючи, що вони довічно показуватимуть декілька сотень українського і зарубіжного каналу.

Багато телеглядачів запитують: "для чого вводиться кодування українських каналів"?, і "що буде у разі кодування сигналів телеканалів чотирма найпопулярнішими медиагруппупами"? Кодування вводиться медіагрупами, щоб отримати додатковий прибуток у вигляді абонентської плати за зроблені програми, фільми і ін. Медіагрупи припускають зменшення кількості нескінченної реклами, а також поліпшення якості картинки і звуку, пропонуючи версії своїх каналів високої чіткості із зображенням кращої якості і стереозвуком. Передбачувана вартість декодера буде трохи більше 1000 грн Абонентська плата складатиме не менше 55 грн за місяць. "Зеонбуд", за його офіційною інформацією, планує запустити в 2020 році 24 платні канали. Що це будуть за канали, поки залишається в секреті.

Що робити абонентам НКТВ у разі початку кодування каналів?

Нашим абонентам нічого робити не потрібно! Ми усі вже для вас зробили!

НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ НІЯКОГО ДОДАТКОВОГО УСТАТКУВАННЯ!

Як і раніше, НКТВ пропонує своїм абонентам перегляд більше 130 ТБ каналів на практично будь-яких пристроях:

- будь-які телевізори

- комп'ютери

- планшети

- смартфони

- будь-які IPTV - приставки

В результаті використання НКТВ декількох технологій перегляду наші абоненти можуть ОДНОЧАСНО, незалежно від інших членів сім'ї, дивитися улюблені канали ТБ.

Окремо треба сказати про нашу послугу доступу до мережі Інтернет. Ми багато років створювали цю послугу і сьогодні можемо з гордістю заявити, що таких пропозицій, як у НКТВ, немає ні у миколаївських, ні у "столичних" провайдерів! Як Це працює? Абонентам надається функція вибору швидкості доступу в Інтернет у будь-який момент з щодобовою тарифікацією, а також з можливістю фіксації необхідної швидкості на 30 діб, за пільговим тарифом. Для тих абонентів нашого традиційного кабельного телебачення.

НКТВ вже 30 років працює в Миколаєві! З нами просто і надійно!

м. Миколаїв, вул. 8 березня, 51

тел. 462918, 462919

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2023 MКТБ All rights reserved

Тема сайту - Світла | Темна green brown