Миколаїв, вул. 8 Березня,51
+38 (093) 1700112 
 +38 (099) 4894566
+38 (098) 0682461

470941, 470942, 471204, 1569

Необхідність переходу на цифрове мовлення в Україні, вже давно перезріла.  Почали про це говорити ще з 2000 року, коли розвинені країни світу почали переходити на нові формати мовлення.

 Для чого це робилося?

 1. Аналоговий формат мовлення був розроблений і впроваджений кілька десятиліть назад і перестав уже відповідати «якості картинки» або формату, які виробляла ТВ індустрія для телебачення з великим «дозволом».  Виробництво контенту (наповнення ТВ каналів) давно стало Цифровим.  Аналогові телевізори вже перестали виробляти.  Сучасні приймачі, поряд з цифровими форматами, ще поки можуть «бачити» старий аналоговий сигнал.

 Приставки для різних технологій цифрового ТБ стають все доступнішим.  Крім того, телебачення зараз можна дивитися практично на будь-яких сучасних цифрових пристроях (телефонах, планшетах, комп'ютерах і ін ..)

 2. Аналогове мовлення використовує на порядок більший, ніж цифрове мовлення радіочастотний ресурс, який зараз є «стратегічним» і використовується в сучасному світі для передачі величезних обсягів інформації, в рази більші, ніж звичайне ТБ.

 Україна «заявила» про виключення аналогового мовлення ще в 2015р ..

 Подібні плани були затверджені Національною радою з питань телебачення і радіомовлення ще в 2009 році.

 Реально цифрове мовлення в цифровому форматі було розпочато в 2010 р в Одеській області.  З 2011 р приватною компанією ЗЕОНБУД була отримана ліцензія і розпочато будівництво ефірної мережі, що віщає в цифровому стандарті Т2.  Спочатку передбачалася кодоване мовлення з метою подальшого введення абонентської плати за перегляд комерційних програм і пакетів каналів.  У 2015 році Національною радою з ТБ і РМ приймається рішення про «заборону кодування» ЗЕОНБУД-му «своїх» каналів.

 Зараз покриття компанії, за різними оцінками, становить близько 90% території України.

 За існуючими документами, повне виключення Аналогового мовлення має відбутися поетапно до травня 2019 року, що явно не відповідає деклараціям України та вимогам міжнародної спільноти.

 Наш Президент недавно вирішив прискорити цей процес і дав доручення відповідним органам вимкнути аналогове мовлення до 1липня 2018 року.

 Проект відповідної постанови вже підготовлений Кабінетом Міністрів і найближчим часом буде подано на затвердження.  Цим проектом передбачено виділення 260 млн. Грн.  на створення альтернативної «Зеонбуд», цифрової ефірної мережі для потреб мовлення національних і місцевих муніципальних каналів.

 Є велика ймовірність того, що ЦЕ станеться в намічені терміни.

 При виключенні аналогового мовлення неминучий перехід на «альтернативні технології перегляду.  Причому, з огляду на рівень доходів населення і сучасний рівень витрат на ВСЕ, вдасться це зробити далеко не всім.

 Для довідки: Третина, а можливо вже і більше населення України давно дивляться ТВ зі Супутника.  Ще третина сьогодні користується Ефірним (Наземним) прийомом.  Причому частка Цифрового перегляду досить мала, щодо АНАЛОГА.  Близько 10-15% країни, переважно у великих населених пунктах, користується послугами кабельних провайдерів.  Близько 10%, дивиться ТБ через провайдерів в інтернеті.  Частина, що залишилася населення країни, ймовірно взагалі не дивляться ТБ.

 Чим же це загрожує 1 липня 2018 року телеглядачам, у яких до сих пір ще старий парк телевізорів, нездатних приймати сучасну Цифру Т2 і вони «дивляться» тільки Аналогове ефірне мовлення.

 У них перестануть показувати ВСЕ канали, дивитися буде нічого!  Телевізор перетвориться в меблі.

 Деякі абоненти НКТВ, судячи з їхніх питань, мабуть завдяки рекламі Т2, яка у великих кількостях йде на всіх українських каналах, думають, що їх улюблені канали одночасно з ефіром пропадуть і в КАБЕЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.Чим же насправді, відключення аналогового мовлення в Етері загрожує абонентам НКТВ?

 Відповідь-НІЧИМ!

 Можемо Офіційно запевнити ВАС, що В КАБЕЛЬНИХ МЕРЕЖАХ НІЧОГО вимикати НЕ БУДЕ!

 Сітка мовлення залишиться такою ж, як і була!

 Розглянемо варіанти дій телеглядачів, ще не підключених до мережі НКТВ і позбавлених своїх улюблених програм в результаті відключення ефірного АНАЛОГОВОГО ТВ і витрати, пов'язані з цим в порядку збільшення.

 1. Підключитися до мережі проводового ПРОВАЙДЕРА (наприклад НКТВ) і дивитися, не 14 ефірних, як раніше, а 75 аналогових каналів у кабельній мережі.  Плюс можливість згодом дивитися цифрові пакети при пявленіі обладнання.

 2. Купити Приставка цифрового телебачення Т2 (від 500грн.) Або новий телевізор ... Крім того, в разі «невпевненого прийому» сигналу з ефірного ретранслятора, доведеться купувати антену ДМВ діапазону, вартістю від 200 грн.  і шукати місце для її установки.  При цьому дивитися всього 32 каналу Т2.

 Так само не виключена ймовірність кодування сигналів українських комерційних каналів найближчим часом і введення за них абонентської плати.

 3. Придбати і встановити на даху або на балконі (якщо це взагалі можливо) «Супутниковий комплект» (від 1500грн.).  Зараз більшість українських телеканалів йдуть в ВІДКРИТОМУ ВИГЛЯДІ, т. Е. БЕЗКОШТОВНО.  З відключенням АНАЛОГОВОГО МОВЛЕННЯ, більшість з них Закодуйте і зажадають абонентської плати.

 Таке «кодування» заплановано вже на цей рік.

 4. Підключитися до Інтернету, купити IP-приставку (від 1000 грн.) І дивитися IPTV, за що теж доведеться платити абонентську плату.

 З досвіду інших країн, які пройшли через відключення АНАЛОГОВОГО МОВЛЕННЯ, можна припустити, що на обладнання та послуги з організації прийому цифрового ТБ почнеться ажіотажний попит і відповідно підвищаться ціни ...

 Адміністрація НКТВ настійно рекомендує всім телеглядачам, які ще дивляться аналогове ефірне телебачення, заздалегідь потурбуватися про альтернативні варіанти перегляду улюблених програм, з урахуванням вищевказаного документа!

 МИ, зі свого боку, постараємося максимально прискорити і здешевити процес підключення ВАС до телекомунікаційної МЕРЕЖІ НКТВ.

 Абонентам НКТВ ні про що турбуватися не варто, оскільки ВОНИ виключення Аналогового наземного мовлення в Україні навіть не помітять!

 З повагою, директор НКТВ, Андрій Бражко.

 

м. Миколаїв, вул. 8 березня, 51

тел. 462918, 462919

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2023 MКТБ All rights reserved

Тема сайту - Світла | Темна green brown