Миколаїв, вул. 8 Березня,51
1569, 470941, 470942
+38 (093) 1700112 
 +38 (099) 4894566
+38 (098) 0682461

«Промайнуло вже 5 років після 25-річчя МКТБ і написання мною статті «25 років разом».

 За цей час УСІ пережили справжній ШОК від останніх подій, які остаточно «поховали» СРСР, не тільки юридично, але й ментально в душі у більшості населення України.

  Трішки історії.  СРСР, Миколаїв 1988 рік.

 Горбачов, «перебудова», кооперативи, перші відеомагнітофони та перегляди західних фільмів на дому, перші відеотеки під «дахом» комсомолу.

 Величезна кількість людей бажаючих «долучитися» до західної цивілізації і хоч на кілька годин побувати за «залізною завісою».  У громадян з'явилася можливість, хоча б, на екрані телевізора подивитися, як все-таки красиво «загниває» капіталістичний Захід.

 У квартирі на «Намив» зібралися кілька «комсомольців», у одного з яких був відеомагнітофон, і поставили собі за мету організувати трансляцію на кілька телевізорів (квартир) в будинку.  Шляхом звичайної скрутки був досягнутий результат в два телевізори.  Далі, застосувавши під'їзний антенний дільник, які використовувалися в під'їзних стояках колективних антен, отримали до 6 ТБ, але якість картинки помітно погіршилась ... Треба було посилення сигналу.  До роботи було залучено товариш з антеною бригади, яка в той час займалася встановленням та обслуговуванням колективних антен.  Застосувавши всі свої знання і технічні можливості, наявні на той час в антеною бригаді, була побудована перша в м.Миколаєві комерційна будинкова розподільна мережа.

 Паралельно з цим було організовано підприємство «Молодіжний відеоканал» і взятий кредит на розвиток підприємства.  Перша комерційна ретрансляція сигналу з відеомагнітофона в домову розподільну мережу відбулася в 1988 році на Намиві в кооперативному будинку по вул.  Червоних Майовщиків.

 Для порівняння, щоб було зрозуміліше більшості людей, особливо молодим, які народилися пізніше цих подій, далі буду порівнювати вартість наших послуг з найбільш затребуваними і зрозумілими «продуктами», з найбільш доступною в магазинах горілкою і «вареною ковбасою».  У той час один похід в відеотеку коштував 3 руб., Кілограм вареної ковбаси-3 руб., Пляшка горілки 0,5 о.- 3 руб, абонентська плата НКТВ тоді становила 10 руб. / В місяць, за ОДИН канал .... (Т  . Е. три кг ковбаси або три пляшки горілки).

 У перелік послуг на той час входила тільки вечірня трансляція кількох західних фільмів (аналог відеотеки, тільки сигнал доставлявся в квартиру абонента).

 Послуга була затребувана.  Майже всі квартири в будинку були підключені до «МВК».  Потрібно було розширювати мережу.  Механічна розводка сигналу на інші будинки не увінчалася успіхом.  Якість картинки було неприйнятним для комерційного використання .. Не було ні спеціальних знань, ні обладнання для кабельного телебачення.  .. Але був молодий запал і віра у власні сили, а за плечима школа-Миколаївський кораблебудівний інститут і робота в різних конструкторських бюро.  Теорія будівництва телевізійних кабельних мереж була разработана1 практично «з нуля».  Залишалося знайти відповідне обладнання і постачальників.  Про те, що на Заході вже давно існує кабельне платне телебачення, ми вже знали з тих же західних відеофільмів.  Про те, щоб закуповувати обладнання на заході тоді і в думках не було.  Нам ВСІМ дуже пощастило.  Національні виробники були знайдені в особі Гродненського ПО «Радіоприлад» (Білорусія) і кіровоградського радіозаводу (Україна).  Тільки ці підприємства спеціалізувалися тоді в СРСР на виробництві головного та лінійного обладнання для сучасних систем колективного прийому і поширення телевізійного сигналу.  Поштовхом до виробництва даного устаткування в СРСР, послужила Олімпіада 80 в Москві.  На цьому обладнанні була змонтована СКТВ (система кабельного телебачення) олімпійського селища.  Надалі це устаткування використовувалося для будівництва СКП (система колективного прийому) в решті Москві.  Нам пощастило «добути» частина цього обладнання для Миколаєва.На базі цього обладнання і розроблених нами методик були спроектовані і побудовані мережі колективного прийому в районі Намив, а пізніше і в інших районах міста.

 В цей же час була створена студія з виробництва власних програм.  Були закуплені відеокамери, монтажне відео обладнання, запрошені творчі і технічні працівники.

 Зусиллями кількох творчих груп знімалися місцеві новини, дитячі, розважальні передачі, спортивні заходи і навіть власні фільми.  Програми студії користувалися незмінним успіхом у глядачів, оскільки вони були «живими» і ближчими жителям міста і це було дійсно «народне телебачення», на відміну від офіційного - «совкового».  Сюжети, зняті нашою студією використовувалися навіть в інформаційних програмах ЦТ СРСР.  Так сюжет, показаний РТР, про те, як вантажівками топили зерно в одному з озер миколаївської області, з'явився першим відео-свідченням саботажу перебудови місцевими партійними «князьками».

 Тоді ж виникла ідея створення комерційного ефірного телебачення.

 Після тривалих обговорень на одній з «Варварівський дач» ідея була оформлена у вигляді телекомпанії «ТОНІС».  Багато хто не знає як розшифровується ця абревіатура.  Відкриваю секрет: «Творче Об'єднання Нових Інформаційних Систем».

  На початку 1989 року МВК був реорганізований в «Миколаївське відділення телекомпанііТОНІС».  Програми студії з такими позивними стали приймати не тільки жителі районів Миколаєва, охоплених кабельною мережею і мають можливість приймати 59 канал ДМВ, а й жителі Первомайська, куди сигнал передавався по радіорелейної лінії і транслювався наземним передавачем.  За це міська влада платили певну суму з бюджету міста.

 Ідея так сподобалася, що після проведення «титанічної» підготовчої роботи, в столиці, тоді ще СРСР-Москві, була отримана ліцензія №1 на комерційне ефірне телевізійне мовлення.  Телеканал, який поклав початок комерційному мовлення в СРСР назвали «ТОНІС».

 Зараз, на жаль, канал переформатований і став називатися «ПРЯМИЙ», «поховавши» історичну назву ...

 Стрімко минав час.  З'являлися нові технології.  Якщо раніше телевізори використовували 1 2 кнопки і мовлення велося в метровому діапазоні, то до цього часу вже почалося ДМВ вещаніе- мовлення з використанням супутників.  Для того, щоб приймати канали ДМВ потрібна була спец антена ДМВ приставка до телевізора.  (До 100руб.) Супутникова антена в той час коштувала, як новий автомобіль ... Тоді ми пристосували свої мережі для якісного прийому і передачі як ДМВ, так і супутникових телеканалів.

 Кабельні мережі стали наповнюватися різними телекомунікаційними послугами.

 На студії в той час вже працювало понад 50 чоловік.  Фінансування йшло в основному з доходів кабельних мереж.  Тоді було прийнято рішення про розділення напрямків в діяльності.

 13 лютого 1989 року (30 років тому!) «Миколаївське відділення телекомпанііТОНІС» був перетворений в ТОВ «Миколаївське кабельне телебачення» (сьогоднішнє НКТВ) і «всесоюзну Телекомпанії ТОНІС».

 ТОНІС.  зайнявся комерційним ефірним, а згодом і супутниковим мовленням.

 НКТВ більше уваги стало приділяти розвитку мережі і телекомунікаційних послуг, але була залишена невелика студія для виробництва власних телепрограм і реклами.

  Зараз НКТВ має сучасну волоконно-оптичну мережу практично у всіх районах Миколаєва та Очакова.

 - НКТВ реалізувало завдання «МУЛЬТИ екрані будинку», при якій всі члени сім'ї, які проживають в квартирі або будинку, підключеної до МЕРЕЖІ НКТВ, можуть ОДНОЧАСНО дивитися будь-які телеканали на ЕКРАНАХ своїх персональних пристроїв, а також користуватися доступом до мережі Інтернет.

 Це можуть бути будь-які, навіть самі «стародавні» телевізори, всі сучасні пристрої відображення інформації, які мають відповідні функції або підключення до практично будь-яким цифровим приставок для перегляду ТБ.  Крім того, підійде комп'ютер, ноутбук, планшет або навіть СМАРТФОН, підключений до нашої МЕРЕЖІ, через WiFi.

 

  Послуги, Формати і ПАКЕТИ ТВ від НКТВ.

 

- ПАКЕТ 80 ТВ каналів.  Застосовується Аналоговий формат мовлення.

 Цією послугою вже 30 років користуються наші абоненти.

 Цей ПАКЕТ «бачать» всі без винятку телевізори, завдяки найбільш доступною, аналогової технології кабельної ретрансляції.

 ТВ канали відібрані, виходячи з переваг більшості абонентів і відповідно до законодавства ..

 - ЦИФРА ТВ.  Більше десяти років НКТВ паралельно з аналоговими каналами надає своїм абонентам більше 120 каналів цифрового телебачення (технологія DVB-C), що дозволяє дивитися ТБ канали в покращеному, в порівнянні з Аналоговим пакетом якості SD і HD.

 ЦИФРОВИЙ Пакет дублює більшість каналів з АНАЛОГОВОГО ПАКЕТУ, а також в ньому представлені інші канали, що не увійшли в Аналоговий пакет.

 - IPTV.  завдяки нашим «НОУ-ХАУ» тепер наші абоненти, підключені до послуги доступу в Інтернет від НКТВ, можуть дивитися ЦИФРУ на будь-яких комп'ютерах, ноутбуках, планшетах, смартфонах з будь-якими операційними системами, призначеними для перегляду ВІДЕО,

 - СМАРТ ПОРТ.

 - надання абонентам доступу до мережі INTERNET на швидкості до 100 MBt / c, з можливістю підключення з 17.09.2018 р, БУДЬ-ЯКИХ !!!  Типів роутерів.

 МКТБ надає своїм абонентам УНІКАЛЬНУ ПОСЛУГУ - доступ до Інтернет з самої гнучкою системою оплати в Україні, з Добова тарифікація і ПРАВОМ БЕСПЛАТНОГО4 ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ в певний час!  Тепер усім нашим абонентам надається право БЕЗКОШТОВНО користуватися доступом в ІНТЕРНЕТ в будні дні в денний час.  В інший час СМАРТ ПОРТ надає доступ в інтернетних швидкості 30, 60, 100 Мбіт / с за вибором з подобової тарифікацією.

 При оплаті в ПОСЛУГУ стають доступні більше 100 телеканалів IPTV.

  СМАРТ ПОРТ дозволять нашим абонентам ЕКОНОМИТИ і ПЛАТИТИ ЗА ІНТЕРНЕТ, ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ ЦЕ ДІЙСНО ПОТРІБНО!

- Різноманітні і зручні форми оплати за користування ПОСЛУГАМИ НКТВ.

 - Тарифна політика компанії одна з найбільш «гнучких» на Україні.  Абонентам пропонуються «пакети» послуг на будь-який смак за найдоступнішою ціною.  Ми завжди намагалися зробити свої послуги доступними якомога більшій кількості абонентів і тримаємо рентабельність підприємства на самому мінімумі, при цьому постійно удосконалюючи мережі і додаючи нові найсучасніші послуги.  Багато років, поряд з індивідуальними тарифами, НКТВ надає своїм абонентам гнучку і унікальну можливість оплати своїх послуг на умовах «Колективних договорів», які дозволяють знижувати розмір оплати для кожного абонента без шкоди якості та кількості послуг.

 Повернемося до порівняння вартістю послуг НКТВ з популярними «Продуктами».

 Сьогодні мінімальна вартість однієї пляшки горілки 0,5 л.  становить 90 грн .. Приблизно стільки ж коштує найдешевша варена ковбаса.  Абонентська плата НКТВ з 01.01.2019 року становить 85 грн.

 За цю суму абоненти НКТВ отримують протягом місяця близько 150 телеканалів в аналоговому і цифровому форматі, безкоштовний доступ до INTERNET в денний час робочих днів, а також безкоштовну технічну підтримку цих послуг.

  Окремо варто розповісти про роботу з абонентами.  За всі ці роки ми не тільки вдосконалювали технології мереж, але і сервісні служби по їх підтримці і клієнтського обслуговування.

 Зараз працює цілодобовий CALL- центр НКТВ (багатоканальний міський телефон: 15-69, 47-09-42, а так само телефони різних операторів мобільного зв'язку Київстар: 098-068-24-61, VODAFON: 099-489-45-66,  Lifcell: 093-170-01-12), куди можна зателефонувати і отримати вичерпну інформацію про всі наші послуги, акціях, тощо .., залишити заявку на підключення до послуг або ремонт ..

 Є власний інтернет-сайт: nktv.mk.ua

 Наші абоненти вже звикли, що на відміну від інших комунальних послуг, кабельне телебачення працює як би «само по собі», як ми не помічаємо повітря, яким дихаємо.  Якщо люди тижнями і місяцями миряться з відсутністю тепла, води, робочого ліфта та ін. «Дрібниць» у своїх будинках, то пропажа телевізійної картинки по час перегляду улюбленої програми або трансляції викликає «шквал» дзвінків на всі телефони фірми.  Ремонтні служби миттєво реагують і вживають усіх, від них залежать дії, як розв'язувати проблеми.

 У всіх районах, де є наші мережі, є ділянки кабельного телебачення, куди абоненти можуть прийти у зручний для себе час і поспілкуватися з нашими працівниками, «вживу» поспілкуватися зі своїм «домашнім лікарем» -Мастер, безпосередньо обслуговуючим їх квартиру.

 Ми бажаємо всім жителям Миколаєва та Очакова міцного здоров'я і щастя!

 Сподіваємося, що 30- річчя МКТБ ми зустрінемо разом.

 Підключайтеся до послуг МКТБВ.  Ми впроваджуємо найсучасніші технології і послуги, при цьому оптимізуючи витрати наших абонентів!

  З повагою.  Директор МКТБ Андрій Бражко

м. Миколаїв, вул. 8 березня, 51

тел. 462918, 462919

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2023 MКТБ All rights reserved

Тема сайту - Світла | Темна green brown