Миколаїв, вул. 8 Березня,51
1569, 470941, 470942
+38 (093) 1700112 
 +38 (099) 4894566
+38 (098) 0682461

   Акційна пропозиція надається для абонентів, що підключають послугу доступу в Інтернет спільно з послугою кабельного телебачення МКТБ. Таким абонентам надається акційний пакет доступу в Інтернет на термін 10 (десять) місяців з моменту включення абонентом пакета.

    Акційна пропозиція надається для абонентів, які подали заявку на надання пакета в інтервалі з 20 серпня 2021 року по 31 грудня 2021 року включно.

  Акційна пропозиція надається для абонентів вже користуються послугою кабельного телебачення НКТВ або підключають послугу кабельного телебачення НКТВ разом з акційною послугою доступу в мережу Інтернет, за умови, що абонент, що включає акційну послугу доступу в мережу Інтернет не має заборгованості за користування послугами доступу в Інтернет і кабельного телебачення НКТВ за попередні періоди. Акційна пропозиція не надається, якщо заявка на надання акційного пакету надходить з адреси, за якою раніше вже надавалися будь-які платні послуги доступу в Інтернет МКТБ.

   Акційна пропозиція включає в себе тільки акційний доступ в мережу Інтернет, оплата за послугу кабельного телебачення НКТВ під час дії акційного пакету доступу в мережу Інтернет проводиться на загальних умовах.

Тарифний план

Швидкість доступу в Інтернет, Мбит/с*

Термін дії, місяців**

Сума передоплати, грн.

 100  10  200

* Для тарифного плану вказана максимальна швидкість доступу. Реальна швидкість передачі і прийому даних може відрізнятися від максимальної і залежить від завантаження каналів передачі даних, можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і пропускної здатності кінцевого обладнання абонента. Кількість одночасних вихідних сесій обмежується до 400, обмеження кількості сесій знімається при замовленні послуги «Реальний IP-адреса без обмежень».

 **Акційна пропозиція надається як єдина і неподільна передплачений послуга зазначеної тривалості. У разі, якщо АБОНЕНТ припиняє користування послугою доступу в мережу Інтернет на умовах акційної пропозиції до закінчення терміну дії послуги акційного доступу в мережу Інтернет, перерахунок не проводиться і передоплата не повертається. У разі, якщо АБОНЕНТ припиняє користування послугою кабельного телебачення НКТВ до закінчення терміну надання послуги акційного доступу в мережу Інтернет, то надання послуги доступу в мережу Інтернет на умовах акційної пропозиції також припиняється, перерахунок не проводиться і передоплата не повертається.

м. Миколаїв, вул. 8 березня, 51

тел. 462918, 462919

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2023 MКТБ All rights reserved

Тема сайту - Світла | Темна green brown